MEVLİDİ ŞERİF VE İFTAR YEMEĞİ

MEVLİD-İ ŞERİF VE İFTAR YEMEĞİNE DAVET

Sayın Üyelerimiz, Sayın Köylülerimiz, Sayın Tekkeliler;

Bizleri tekrar Ramazan Ayına ulaştıran Yüce Rabbimize sonsuz şükürler olsun. Her yıl olduğu gibi bu yılda ramazan ayının son günü olan 24 Haziran 2017 Cumartesi Arife günü köyümüzde tüm gelmiş geçmiş meftalarımız için ikindi namazından önce mevlidi şerif okutulacak, toplu mezarlık ziyareti yapılacak ve akşamda iftar yemeği verilecektir.

Yemeğimize tüm üyelerimiz tüm köylülerimiz tüm Tekkeliler davetlidir. Ana, baba, ebe, dede ve tüm geçmişlerimizin ruhları için okunacak mevlide ve düzenlenecek iftar yemeğine benim de çorbada tuzum olsun diye gönlünden koptuğu kadar maddi yardımda bulunmak isteyenlerin Dernek Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile irtibata geçmeleri gerekmektedir. Rabbim yaptığınız ve yapacağınız tüm yardım ve hayırları kabul eylesin. Bu vesile ile tekrar ramazanınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ederiz.

DERNEK YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI Başkan tel: 0536 217 46 27 DERNEK YÖNETİMİ Ali YÜKSEL – Mustafa AYHAN – Tekin KIRMIZI – Satılmış AKSOY Ahmet ARIKAN – Bekir YÜCE – İsmail ALKAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.