Geçmişten Günümüze Kazan

 

Geçmişten Günümüze Kazan kitabı

  Kazan Belediye Başkanlığı Kültür Yayınları (2009) tarafından yayınlanan, Kazan İlçesi ve Kazan’a bağlı bulunan köyleri tanıtan “Geçmişten Günümüze Kazan” adlı kitap kazan.bel.tr adresinden indirilebilmektedir.

   “Geçmişten Günümüze Kazan” adlı kitapta Tekke Köyümüzle ilgili bilgiler de yer almaktadır. Kitaptaki sülale lakaplarına ait bilgiler bir önceki web sitemizde yer alan sülale lakapları bölümünden temin edilmiştir. Ancak yanlış yazılmış olup sonradan düzeltmiş olduğumuz bazı sülale isimleri kitaba yanlış olan haliyle alınmıştır.

    Belgesel kitap niteliğindeki bu kitapta, Kazan İlçesi bütün mahalle ve köyleriyle ele alınmış. Kazan İlçesi; tarihsel doku, kültür, coğrafi yapı gibi birçok konuyla ele alınmış, bol resimlerle anlatım desteklenerek oldukça zengin bir kaynak oluşturulmuştur. Kitap toplam 596 sayfadır.

    “Geçmişten Günümüze Kazan” adlı kitabı bilgisayarınıza indirmek için lütfen aşağıdaki bağlantıya sağ tıklayınız ve Hedefi (Bağlantıyı) Farklı Kaydet‘e tıklayarak bilgisayarınıza kaydediniz.

İlgili döküman (.pdf) formatındadır.
Sağ tıklayarak “Hedefi Farklı Kaydet” seçeneği ile dosyayı kaydedebilir veya tıklayarak tarayıcınızda görüntüleyebilirsiniz.

Internet bağlantınıza göre yüklenme süresi değişebilir. Lütfen bekleyiniz…

Geçmişten Günümüze Kazan” kitabını indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir